„Naučni karavan" posetio Beograd

Naučni klub Centra za stručno usavršavanje Kruševac 27. 05.2022. godine je u okviru manifestacije Maj meseca matematike – M3, a u saradnji sa Centrom za promociju nauke, organizovao „Naučni karavan". Naučni karavan je omogućio da učenici i nastavnici iz 15 gradova širom Srbije posete Silose sa cilјem podsticanja vršnjačke edukacije i kritičkog načina razmišlјanja.

m3

Učenici osnovnih i srednjih škola grada Kruševca koji su postigli zapažene rezultate na takmičenjima iz matematike, zajedno sa svojim nastavnicima su posetili izložbe, radionice, interaktivne postavke, eksponate i matematičke predstave gde su naučili važne naučne činjenice iz oblasti matematike i informatike.

Ispred Centra za stručno usavršavanje Kruševac bile su: Irena Terzić i Dejana Ilčić, savetnice za stručno usavršavanje i napredovanje.