Održana godišnja Skupština Podružnice Rasinskog okruga Društva za srpski jezik i književnost Srbije

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac 09.10.2020. godine održana je godišnja Skupština Podružnice Rasinskog okruga Društva za srpski jezik i književnost Srbije.

dsjk1

Za Skupštinu je bio predviđen sledeći Dnevni red:

• Izveštaj o radu u školskoj 2019/2020.godini;
  • Učenje na dalјinu - dobre i loše strane;
  • Organizacija redovne nastave i vannastavnih aktivnosti u vanrednoj situaciji;
  • Stručno usavršavanje nastavnika u školskoj 2020/ 2021. godini;
  • Aktivnosti nastavnika i profesora u procesu pripreme učenika za predstojeći završni ispit, prijemne ispite  i takmičenja;
  • Primeri dobre prakse nastavnika Rasinskog okruga;

Rad Skupštine pozdravio je v.d. direktora Nikola Džugurdič i iskoristio ovu priliku da prisustvuje tački dnevnog reda koja se odnosi na planove stalnog stručnog usavršavanja članova društva.

Sastanak je organizovan uz potpunu primenu svih preventivnih mera za sprečavanje širenja zarazne bolesti.

Skupštinom je predsedavala mr Dušica Dobrodolac Predsednik Podružnice, uz prisustvo predsednika Aktiva nastavnika srpskog jezika i književnosti škola.