Drugi dan manifestacije „Nedelјe istraživača“

U utorak 25.09.2018. godine na programu je bio drugi dan manifestacije „Nedelјa istraživača“ za sve lјubitelјe nauke koju Naučni klub pri Centru za stručno usavršavanje Kruševac organizuje povodom „Evropske noći istraživača“ .

ni6

Drugog dana uz prisustvo učenika i nastavnika kruševačkih škola realizovane su sledeće radionice:

• Radionica "Korišćenje tradicionalnih prirodnih boja", relizator Olivera Kolarić
  • Predavanje i radionica: "Tajne biodiverziteta - endemične i reliktne vrste Srbije", relizator Olivera Kolarić
  • Predavanje i radionica: "Narodni bilјni lekovi", relizator Bilјana Jovanović Popović
  • Radionica: "Pravlјenje sapuna", relizatorke Marina Lazarević, Olivera Kolarić

Današnjim radionicama i predavanjima prisustvovali su Tanja Adnađević i Bojan Kenig iz Centra za promociju nauke sa kojim se u saradnji realizuje ovaj projekat.