Završena manifestacija „Maj mesec matematike“

U Naučnom klubu pri Centru za stručno usavršavanje Kruševac 25.05.2018. godine, posetom učenika i nastavnika OŠ „Jovan Popović“ završena je manifestacija „Maj mesec matematike“ u okviru koje je bila postavlјena izložba i interaktivne radionice sa temom: „Matematika i priroda“, koje obuhvataju naučna predavanja u korelaciji biologije i matematike sa brojnim ogledima.

Manifestaciji je prisustvovalo preko 400 učenika starijih razreda i nastavnika kruševačkih osnovnih škola. Realizatori ovih aktivnosti bili su: prof. biologije Olivera Kolarić, prof. biologije Biljana Jovanović Popović, prof. biologije Vesna Živković, prof. razredne nastave Zorica Jovanović, prof. TIO Marina Lazarević i prof. matematike Nevena Đurić.