Realizovan seminar pod nazivom: “From Innovative Teaching to the Wider World!”

U Centru za stručno usavršavanje Kruševac 07.05.2018. godine u organizaciji Pearson Srbija i Akronolo realizovan je seminar pod nazivom: “From Innovative Teaching to the Wider World!”.

Seminar je realizovan u okviru tematskih celina:

• Developing Real Communication in the Teenage Classroom
  • Learn to Read; Read to Learn 1001 Things to do with a Text

Realizator seminara bio je Rob Dean, koji je nezavisni internacionalni trener za nastavnike i akademski konsultant. Njegovo bogato iskustvo ogleda se u razvoju kurseva namenjenih različitim kategorijama, od početnika do odraslih, uključujući pripremu za polaganje ispita i nastavu za biznis i profesionalne korisnike. Njegova predavanja koja su posećena širom sveta prati inovativan pristup i metodologija posredstvom postojeće informatičke tehnologije i web servisa i učenje zasnovano na kulturi, upotrebi jezika i rešavanju zadataka.

Učesnici seminara bili su: nastavnici engleskog jezika u osnovnoj školi, gimnaziji, srednjoj stručnoj školi i umetničkoj školi iz Rasinskog okruga.